Podkategorie

Instrukcja wykorzystania cPanel

Niniejsza instrukcja jest skierowana w pierwszej kolejności do użytkowników, którzy mają za mało doświadczenia w pracy z cPanel`em albo tylko zaczynają swoją przygodę w hostingu i administracji Swojej strony internetowej. Jeżeli po przeczytaniu tej informacji nadal będziesz miał jakiekolwiek pytania – bez problemów możesz skontaktować się z naszym działem technicznym poprzez czat czy wiadomość na admin@hostovita.pl.

więcej

Jak podłączyć się z serwerem FTP/SFTP przez FileZilla?

Protokoły FTP i SFTP służą do przekazywania plików pomiędzy serwerem a klientem, korzystając z podłączenia TCP.
Każdy z naszych klientów może bez problemów skorzystać jak i ze zwykłego FTP tak i szyfrowanego SFTP. Wszystko zależy od konfiguracji połączenie i wybranego portu. Zalecamy korzystać tylko z SFTP dla tego żeby nikt inny nie mógł „podsłuchać” i przechwycić przekazywane pliki czy treści na hosting.

więcej

Jak zamówić hosting SSD na Hostovita.pl?

Dla zamówienia zwykłego współdzielonego hostingu musimy wiedzieć tylko nazwę domeny, która będzie główną domeną naszego nowego konta. Wyszukać taką domenę można bezpośrednio podczas tworzenia i konfiguracji hostingu albo na specjalnej stronie – Rejestracja domen internetowych.

W tym artykule przedstawimy Ci cały proces tworzenia zamówienia dla Hostingu SSD w trybie darmowego testu na 14 dni, żeby sprawdzić i upewnić się we wszystkich naszych panelach i funkcjach. Zaczniemy od wybrania właściwego pakietu:
więcej

© 2015-2020 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.