Hosting Joomla

szybki i bezpieczny

Dyski NVMe do 12x razy szybsze od SSD.
Codzienne kopie zapasowe.
Darmowy SSL i Litespeed Cache.

Hosting Joomla na dyskach NVMe z Litespeed w Polsce

Migracja danych

Przeniesiemy Twoje
strony na Hostovita

Niezbędne narzędzia Joomla

Do prostego zarządzania i modernizacji strony

Hostovita

LiteSpeed Cache

Strona ładuje się szybciej dzięki pamięci podręcznej na serwerze www.

Dostępny w każdym pakiecie

Hostovita

Zainstalowany Git

Interfejs do pracy z repozytorium w Git.

Dostępny w każdym pakiecie

Hostovita

ImunifyAV+

Skaner Antywirusowy przeskanuje pliki i wyświetli zagrożenia

Dostępny w każdym pakiecie

sslblockimg

Darmowy SSL dla każdej strony

Jak Hostovita może pomóc z Joomla hosting?

Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi administratorów

Jeszcze lepsze wsparcie

Specjaliści naszego działu supportu mają ogromną wiedzę odnośnie systemu CMS Joomla. Jesteśmy dostępni przez całą dobę poprzez email lub system zgłoszeń. Chętnie pomożemy przenieść stronę na naszą platformę, skonfigurować wtyczki Joomla i zoptymalizować szybkość działania strony internetowej.

support
speed-wp

Maksymalna wydajność

Nasza platforma dla Joomla korzysta z procesorów Intel z częstotliwością 5.3 Ghz oraz szybkich dysków NVMe SSD. Wykorzystujemy najbardziej wydajny system do tworzenia pamięci podręcznej LiteSpeed Web Cache.

Podwyższone bezpieczeństwo

Codziennie strony i wtyczki Joomla są sprawdzane oprogramowaniem, które wykrywa wirusy i niezgodności. W nocy tworzymy kopie zapasowe Twojej strony i przechowujemy ich w dwóch róznych centrum danych dla jeszcze większego bezpieczeństwa. W przypadku gdy ktoś nieupoważniony dostanie się do panelu admin strony – za darmo przywrócimy działanie strony.

security-wp

Hosting dla Joomla od Hostovita

CMS Joomla – jeden z najbardziej popularnych systemów do zarządzania treścią, według danych z Builtwith ok 25% stron w Polsce wykorzystują go. Wygodny panel administracyjny pozwalający na konfigurację stron, z możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły, tworzenie wpisów i stron bez wiedzy w programowaniu lub zaawansowanej administracji stron. Joomla przyda się dla stron wizytówek, landingów oraz rozbudowanych sklepów internetowych z setkami produktów.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem Joomli dla Swojej strony lub już masz serwis oparty o ten CMS i poszukujesz hosting dla Joomla – możemy zaproponować jeden z trzech pakietów szybkiego hostingu wspołdzielonego.

Zarządzany hosting Joomla od Hostovity – jest super rozwiązaniem, ponieważ zagwarantuje szybkość ładowania, bezpieczeństwo danych w bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki kopiom zapasowych, które przechowywane w 2 różnych centrum danych można łatwo przywrócić stronę do wcześniejszej wersji. Litespeed Cache oraz NVMe zabezpieczy bardzo szybkie ładowanie skryptów i treści. Nasz dział wsparcia również za darmo przeniesie stronę na nasze serwery oraz pomoże z konfiguracją i optymizacją.

Joomla jest bardzo rozpowszechniona jako system CMS w świecie (ok. 2 mln stron) co przekłada się na dużą ilość wtyczek oraz informacji w sieci. Wraz z dobrym hostingiem strona na Joomli będzie jeszcze lepsza dla użytkownika końcowego.

© 2015-2023 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.