Wybierz Swój mega szybki serwer VPS z Windows Server
VPS

Szybkie Windows SSD VPS

Windows VPS – jest hostingiem serwerów wirtualnych z systemem operacyjnym Windows Server. Główną zaletą takiego Windows hostingu jest oszczędność, bo płacisz tylko za te zasoby, których potrzebujesz na chwilę obecną. Jeżeli Twój projekt przerośnie wybraną konfigurację lub zatrudnisz więcej osób – w dowolną chwilę można zwiększyć pakiet. Co daje możliwość rozwoju bez zbędnych opłat na początku. Szybkość i stabilność serwerów VPS zapewnia technologia wirtualizacji KVM. I zamiast tego, aby kupować nowy sprzęt czy komputer wystarczy po prostu zmienić pakiet hostingowy.

Na wirtualnym serwerze Windows VPS dostaniesz uprawnienia administratora i będziesz mógł bez żadnych przeszkód konfigurować system pod Swoje potrzeby, ustawiać Firewall, tworzyć konta dla użytkowników i instalować jakiekolwiek oprogramowanie.

Serwer wirtualny przyda się nie tylko dla hostingu aplikacji webowych, ale i dla obsługi zdalnej bazy danych, DNS, FTP i innych usług. Poprzez połączenie RDP można korzystać z oprogramowania do handlu na rynkach walutowych Forex.

Windows VPS może być Twoim zdalnym miejscem pracy. Wszystkie znajdujące się dane i programy będą dostępne z dowolnej sieci i urządzenia tak, jak gdyby to działało na komputerze w domu czy biurze.

Można zaoszczędzić również na zakupie licencji na oprogramowanie, jeżeli pracujesz w zespole. Wystarczy zainstalować jedną licencję na serwerze wirtualnym i każdy pracownik będzie mógł korzystać z płatnego programu z dowolnego miejsca.

Zamawiając usługę Windows VPS dostajesz stabilny i wydajny serwer w Polsce, gdzie będziesz miał 24/7 zdalny pulpit z niezbędnymi aplikacjami dla Ciebie czy Twojej firmy.

Serwery Windows VPS Intel Xeon E3-1270

CPURAMPowierzchnia na SSDIPv4Cena
2 vCore x 3.4 GHz 2 GB 25 GB 1 165 zł
.00mies.
Zamów teraz »
3 vCore x 3.4 GHz 3 GB 40 GB 1 208 zł
.00mies.
Zamów teraz »
4 vCore x 3.4 GHz 4 GB 60 GB 1 247 zł
.00mies.
Zamów teraz »

Co nas wyróżnia?

ssd

Bardzo szybkie dyski SSD

Dyski SSD są w 5 razy szybsze za zwykłe HDD

backup

Codzienne kopie zapasowe

Z nami Wasze dane są zawsze dobrze zabezpieczone

check

Gwarantowane zasoby

Wirtualizacja KVM nie pozwoli sprzedać zasoby Twojego serwera innym

W poniższej tabelce znajdziesz wszystkie informacje oraz specyfikacje naszych serwerów VPS.

Potrzebujesz innej konfiguracji?

Napisz do nas, a my zaproponujemy Ci ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

© 2015-2020 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.