Hosting PrestaShop

szybki i bezpieczny

Dyski NVMe do 12x razy szybsze od SSD.
Codzienne kopie zapasowe.
Darmowy SSL i Litespeed Cache.

Hosting dla Prestashop: szybki, bezpieczny, z supportem 24/7 w Polsce

W stałej cenie, na dyskach NVMe SSD z darmowym SSL

Migracja danych

Przeniesiemy Twoje
strony na Hostovita

Niezbędne narzędzia PrestaShop

Do prostego zarządzania i modernizacji strony

Hostovita

LiteSpeed Cache

Strona ładuje się szybciej dzięki pamięci podręcznej na serwerze www.

Dostępny w każdym pakiecie

Hostovita

Zainstalowany Git

Interfejs do pracy z repozytorium w Git.

Dostępny w każdym pakiecie

Hostovita

ImunifyAV+

Skaner Antywirusowy przeskanuje pliki i wyświetli zagrożenia

Dostępny w każdym pakiecie

sslblockimg

Darmowy SSL dla każdej strony

Najlepsze wsparcie, szybkość i bezpieczeństwo!

Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi administratorów

Jeszcze lepsze wsparcie

Specjaliści naszego działu supportu mają ogromną wiedzę odnośnie systemu CMS PrestaShop. Jesteśmy dostępni przez całą dobę poprzez email lub system zgłoszeń. Chętnie pomożemy przenieść stronę na naszą platformę, skonfigurować wtyczki PrestaShop i zoptymalizować szybkość działania strony internetowej.

support
speed-wp

Maksymalna wydajność

Nasza platforma dla PrestShop korzysta z procesorów Intel z częstotliwością 5.3 Ghz oraz szybkich dysków NVMe SSD. Wykorzystujemy najbardziej wydajny system do tworzenia pamięci podręcznej LiteSpeed Web Cache.

Podwyższone bezpieczeństwo

Codziennie strony i wtyczki PrestaShop są sprawdzane oprogramowaniem, które wykrywa wirusy i niezgodności. W nocy tworzymy kopie zapasowe Twojej strony i przechowujemy ich w dwóch róznych centrum danych dla jeszcze większego bezpieczeństwa. W przypadku gdy ktoś nieupoważniony dostanie się do panelu admin strony – za darmo przywrócimy działanie strony.

security-wp

PrestaShop Hosting od Hostovita

System CMS dla sklepów www Prestashop – jest jednym najbardziej popularnych systemów do tworzenia sklepów internetowych w Internecie. W Polsce PrestaShop znajduje się na trzecim miejscu według popularności wśród wykorzystywanych CMS, co oznacza, że około 20 tys. stron w Polsce są postawione na PrestaShop oraz ponad 700 tys. stron na całym świecie według danych Builtwith. System przeznaczony jest do uruchomienia małych oraz średnich sklepów ecommerce.

Dzięki ogromnej popularności istnieje wiele gotowych wtyczek oraz motywów do sklepów na Prestashop, co pozwala szybko uruchomić sklep dla swojej działalności. Nasze pakiety hostingu dla PrestaShop pomogą utrzymać stronę online dzięki kopiom zapasowych w róznych centrum danych, dyskom NVMe SSD, które są szybsze do 12x razy od zwykłych SSD oraz LiteSpeed Cache, który znacznie przyśpieszy ładowanie sklepów na PrestaShop.

Darmowy test na naszej domenie testowej pozwoli zapoznać się z możliwościami serwerów dla Prestashop w ciągu 14 dni, a instalacja tego CMS na hostingu możliwa w jedno kliknięcie poprzez darmowy instalator aplikacji.

© 2015-2023 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.