Turbo VPS

Wydajne procesory do 5 GHz.
Codzienne darmowe kopie zapasowe.
Darmowa administracja.

Przyśpieszenie strony z pakietami TurboVPS

W porównaniu do standardowych serwerów VPS – Turbo VPS przetwarzają zapytania 5 razy szybciej. Sprawdziliśmy to w testach porównawczych: VPS ze standardowym procesorem przetwarza zapytanie 2400 ms, TurboVPS – 480 ms!

Stabilna wirtualizacja KVM, oznacza to że serwer fizyczny nie może mieścić więcej serwerów wirtualnych od dostępnych zasobów na nim, co oznacza że każdy klient może korzystać ze wszystkim przydzielonych do niego zasobów.

Kopie zapasowe serwerów naszych klientów przechowywane w dwóch różnych lokalizacjach, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo oraz kopie są dostępne za darmo w Panelu Klienta 24/7.

Administratorzy Hostovita za darmo pomogą w instalacji, konfiguracji oraz optymalizacji serwera VPS w trybie 24/7 poprzez system zgłoszeniowy.

Serwery VPS Intel Xeon E-2288G

CPURAMPowierzchnia na SSDIPv4Cena
1 Core do 5 GHz 4 GB 50 GB 1 120 zł
.00mies.
Zamów teraz »
2 Core do 5 GHz 6 GB 70 GB 1 160 zł
.00mies.
Zamów teraz »
4 Core do 5 GHz 8 GB 90 GB 1 200 zł
.00mies.
Zamów teraz »

Dlaczego pakiety TurboVPS?

Wydajne procesory do 5 GHz

Wydajne serwery z procesorami nowej generacji INTEL® XEON® E-2288G z częstotliwością od 3.7 GHz do 5 GHz pozwalają kilka razy szybciej przetwarzać informacje oraz przyśpieszać działanie bazy danych. Wysoka wydajność procesorów oraz możliwość pracy z wykorzystaniem wielowątkowości sprawiają to, że serwer staje się bardziej wydajny od standardowych VPS.

Bezpieczne przechowywanie danych

Dane stron znajdujących się na serwerach - są przechowywane na sprawdzonych czasem dyskach SSD połączonych w RAID. Codzienne kopie zapasowe pozwalają w dowolnym momencie przywrócić serwer do stanu poprzedniego. W razie potrzeby kopie w postaci archiwum za ostatnie 7 dni są dostępne za darmo w panelu klienta 24/7.

Wysokie wyniki w testach

Test nowych procesorów Intel Xeon E-2288G - Geekbench udostępnił wynik w 1375 punktów, wobec 695 pkt. procesorów Intel Xeon E5-2630v4. Wydajność vCPU zwiększyła się prawie o 2x. Dzięki temu strony z dużym ruchem albo dużymi bazami danych, sklepy internetowe z tysiącami produktów będą działały w trybie Turbo.

W poniższej tabelce znajdziesz wszystkie informacje oraz specyfikacje naszych serwerów VPS.

Dodatki do serweraCena brutto
PANEL ADMINISTRACYJNY
CentOS Web Panel Za darmo
Parallesls Plesk 12 39 zł/mies.
WHM/cPanel:
cPanel Solo (1 konto) 56 zł/mies.
cPanel Admin (5 kont) 70 zł/mies.
cPanel Pro (30 kont) 98 zł/mies.
cPanel Plus (50 kont) 140 zł/mies.
cPanel Premier (100 kont) 178 zł/mies.
SUPPORT
Darmowy Premium Support 5 godz./mies.
Kopie zapasowe z ostatnich 7 dni co 24 godz.
Darmowy okres testowy 7 dni

Usługi dodatkowe

  • Dodatkowy adres IPv4: do 9 zł/mies.
  • Dodatkowy dysk 10 Gb: 17 zł/mies.
Potrzebujesz innej konfiguracji?

Skontaktuj się z nami i zaproponujemy Ci ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

VPS od Hostovita?

Kiedy projekt lub biznes się rozrasta – standardowego hostingu może zabraknąć do normalnej pracy strony www. Wtedy powstaje kwestia zakupu serwera VPS SSD. Wysokiej jakości server VPS od Hostovita oferuje szeroki zakres zasobów oraz dodatków, które są porównywalne do słabszych serwerów dedykowanych, a cena za utrzymania jest znacznie niższa. Dzięki profesjonalnemu wsparciu administratorów serwer nie wymaga zaawansowanych umiejętności i wiedzy na temat administracji Linux. Serwery VPS to są: Gwarantowane zasoby, łatwe uruchomienie serwera, darmowe kopie zapasowe, rozszerzone wsparcie 24/7, aby zwiększyć możliwości oraz stabilność witryny.

© 2015-2022 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.