Zabezpieczenie od DDoS Zwiększone bezpieczeństwo CDN

Wypróbuj za darmo ❯

Bezpieczeństwo strony z Cloudflare

* dla jednej strony internetowej

Websockets dostępny we wszystkich pakietach Cloudflare. Dowiedz się więcej w naszym artykule

Cloudflare hosting - zabezpieczenie i przyspieszenie strony

 • CDN CDN

  Strona ładuje się z najbliższego do użytkownika punktu Content Delivery Network (CDN). Przy pomocy technologii Railgun treść strony optymizuje się tak, jak nigdy wcześniej.

 • DDoSDDoS

  Zwiększone zabezpieczenie hostingu przed atakami DDoS oraz technologia Web Application Firewall automatycznie blokuje do 90% zagrożeń.

 • Anycast DNS Anycast DNS

  Jedna z najszybszych usług DNS na całym świecie. Z nim strona działa nawet gdy serwer jest atakowany przez hackerów.

 • Raporty Raporty

  Zapisuje się informacja o każdym żądaniu do strony. Łatwa konfiguracja zasad bezpieczeństwa oraz wydajności dla każdej strony.

Jak działa CDN Cloudflare?

Cloudflare występuje jako dodatkowe zabezpieczenie i przyśpieszenie dowolnej strony www. Ruch na stronę jest kierowany poprzez globalną sieć Cloudfalre od razu po aktywacji usługi i konfiguracji domeny. Przy pomocy filtru Cloudflare strona automatycznie optymalizuje się, użytkownicy otrzymują maksymalnie szybkie ładowanie treści oraz lepszą wydajność. Cloudflare również blokuje botów, różnego rodzaju ataki hackerów oraz złośliwych skanerów w sieci – ograniczają szybkość ładowania lub dostępność strony dla nich.

Taką usługą Cloudflare hosting można korzystać absolutnie za darmo. Pakiet Free udostępnia wszystkie podstawowe funkcje do ulepszenia wydajności oraz bezpieczeństwa strony. Jeżeli okaże się, że jest potrzebna dodatkowa funkcjonalność filtru i chmury – w każdym momencie można zmienić pakiet na wyższy, Pro lub Business. Co prawda włączenie dodatkowych funkcji może oznaczać że ruch na serwisie jest wysoki i wtedy możemy zaproponować migracje na Cloudflare VPS aby można było serwer www maksymalnie dopasować do witryny i zużywanych zasobów.

© 2015-2022 Hostovita sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.