01 lis

Zabezpieczenie i przyspieszenie strony z Cloudflare

Cloudflare optymalizuje strony internetowe, zapewniając im wysoką szybkość pracy i z tym wysoki stopień zabezpieczenia przed takimi zagrożeniami, jak atak DDoS.

100 centrum danych Cloudflare znajdują się w całym świecie. To pozwoli przyspieszyć przesyłanie treści dla użytkowników z najbliższego punktu. Hostovita.pl a Cloudflare razem sprawiają  szybki i bezpieczny dostęp do sieci Internet.

xslice-png-pagespeed-ic-8a_3d1vatr1

Cloudflare wykorzystuje CDN jako infrastrukturę, aby ładować strony szybciej. Natychmiast technologii Cloudflare optymalizują treści, zmniejszając zużycie ruchu na 60% i obciążenie serwera na 65%.

group-16

Komórkowa optymalizacja

Cloudflare zapewnia automatyczną optymalizację strony dla urządzeń mobilnych i kanałów internetowych. Również dostosowuje treść dla uzyskania maksymalnej wydajności.

Polish i Mirage

Optymalizacja Polish pozwala na usunięcie zbędnych bajtów z obrazków. Średnio, wymiary obrazu są zmniejszone o 35%. Mirage, z kolei, zapewnia dopasowanie wielkości i rozdzielczości obrazków, dostarczanych użytkownikom. Mirage określa rozmiar ekranu i szybkość połączenia w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu w bieżącym oknie przeglądarki, telefonu lub komputera.

Railgun

Serwis Railgun kompresuje treści, które nie są buforowane innymi CDN. Jest to przydatne do często aktualizowanych stron internetowych, portali, blogów itp.

WebSockets

Cloudflare opracowała protokół przesyłania informacji WebSockets dla interaktywnych aplikacji, gier wieloosobowych oraz czatów. Wewnątrz połączenia WebSockets, dane są przesyłane bez konieczności przywracania sesji.

Kompatybilność

Cloudflare rozwiązał problem automatycznym zabezpieczeniem HTTP/2 i SPDY dla Twoich użytkowników. Na przykład,  gdy przeglądarka obsługuje HTTP/2, sieć Cloudflare będzie korzystać z korzyści HTTP/2. Gdy przeglądarka obsługuje SPDY, ale nie HTTP/2, serwis odpowie w SPDY. Dla starych przeglądarek lub nie szyfrowanych żądań, treść będzie przekazywana poprzez HTTP/1.1.

Web Application Firewall

Kolejną mocną stroną Cloudflare jest Web Application Firewall. Firewall nowej generacji, który analizuje żądania w ciągu kilku sekund i reaguje na ataki nie spowalniając pracę serwisu.

Zaawansowana ochrona

group-14

Chroni przed:

 • Stakami DDoS.
 • Skanowaniem na luki w zabezpieczeniach.
 • Łamaniem haseł panelu administratora.
 • Spamem w komentarzach.
 • Masową rejestracją botów.

Pozwala na elastyczne konfigurowanie ograniczenia dostępu według krajów i adresów IP.

Za pomocą Anycast DNS przekierowuje niebezpieczne żądania do serwera na całym świecie, tym samym rozprasza atak.

10Tbps — całkowita przepustowość sieci Cloudflare, to 10 razy więcej niż największy atak DDoS, kiedykolwiek zarejestrowany.

group-15

Reguły stron

Istnieje możliwość dostosowania pracy Cloudflare w zależności od potrzeb Twojej strony internetowej. Obejmują one tworzenie i konfigurowanie reguł, włączanie i wyłączanie różnych usług Cloudflare, ustawienia priorytetów.

Dodatkowe ustawienia:

 • Ciągłe użycie protokołu HTTP.
 • Ciągłe online (w niestabilnej pracy serwera, Cloudflare będzie oddawać strony z pamięci podręcznej).
 • 301/302 URL forwarding.
 • Poziom bezpieczeństwa (bezpieczeństwo dla strony logowania, strony administracyjnej).
 • Poziom cache (podwojenie przepustowości, kopiując te zasoby, które rzadko się zmieniają).
 • Cache TTL.
 • Aplikacje.
 • Wydajność.

Analityka

Prowadzona jest analiza odwiedzających i botów wyszukiwarek. To pokazuje, jak wiele zapytań i jak dużo ruchu pomógł ścisnąć Cloudflare. W rozszerzonych wersjach Pro i Business statystyki są aktualizowane raz na 15 minut. Ograniczenie jest tylko w darmowej wersji Cloudflare – raz na 24 godziny.

SSL

We wszystkich wersjach Cloudflare jest bezpłatny SSL od Comodo i kilka trybów szyfrowania ruchu. Wybierz Flexible SSL, jeśli twój serwer nie może podejmować bezpieczne połączenia (HTTPS). Wybierz Full SSL, jeśli masz samopodpisany certyfikat SSL, i Full (Strict) jeśli masz ważny certyfikat SSL.

Jak podłączyć?

Podłączenie odbywa się w ciągu kilku minut. Można podłączyć wszystkie usługi Cloudflare na dowolnym pakiecie od Hostovita. Aby połączyć wejdź w Panel Klienta i w Dodatkach do Produktu wybierz Cloudflare.