22 sie

Jak rozpocząć pracę z darmowym kreatorem stron internetowych Szybki.site?

Chcesz stworzyć własną stronę www samodzielnie? Możemy zaoferować Ci proste rozwiązanie — kreator stron internetowych “Szybki.Site”. Jego funkcjonalność jest na tyle prosta, że można poradzić z nim nawet jeśli po raz pierwszy próbujesz stworzyć stronę internetową.

Pierwszy rok korzystania z usługi jest całkiem za darmo! Drugi i kolejne lata opłata za kreator stanowi 49 zł / rok (brutto).
Krótko o kreatorze “Szybki.Site”:

190 szablonów

W naszej bazie szablonów na pewno znajdziesz design, który Ci się spodoba. Im bliżej on będzie do tematyki tworzonej strony, tym łatwiej będzie z nim pracować. Mamy szablony dla różnych firm i kierunków, dla kucharzy i lekarzy, salonów i biur, landing page.

Możesz wybrać Swój ulubiony i dostosować go do swoich inspiracji. W każdym przypadku, tworzenie stron www nie zajmie wiele czasu.
Szablony dostępne w konstruktorze szybki.site

Edytor wizualny

Nie musisz pracować z panelem administratora. Wynik wprowadzanych zmian jest widoczny od razu. Jest to bardzo wygodne przy doborze czcionek, kolorów i obrazów. Po prostu przeciągnij i upuść żądany element z paska na stronę i edytuj go.
Edytor wizualny konstruktora stron

Wersja mobilna

Dla każdego właściciela strony internetowej ważne jest, aby zatrzymać jak najdłużej użytkownika, aby mógł dokonać zakupu, wypełnić formularze lub zobaczyć kontakty.

Z kreatorem “Szybki.Site” można się nie martwić, jak będzie wyglądać strona na urządzeniach mobilnych. O adaptacji już zadbali twórcy.
Wersja mobilna stron z szybki.site

Gotowe galerie

Bardzo często wygląd strony zależy od jej treści. Im większe i ładniejsze są zdjęcia, tym atrakcyjniejsza strona będzie dla użytkowników. W bazie wybranego szablonu znajduje się gotowy zestaw zdjęć pod każdą tematykę.
Galerie w konstruktorze

Wielojęzyczność

Za pomocą tej funkcji, witryny mogą być wyświetlane w wielu językach. Wystarczy przeciągnąć widget i wybierz żądany język.

Zmiana wersji językowej strony

Ustawienia SEO

Dla wszystkich zasobów Internetu istotne jest pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Zaczyna się SEO od wewnętrznej optymalizacji: dobrej treści i przypisywania meta-tagów. Im lepszy i niepowtarzalny będzie tekst, tym wyżej Google będzie pozycjonować witrynę. Z naszym projektantem istnieje możliwość  dodania tekstu, przypisania title, description i keywords dla każdej strony oddzielnie.

SEO strony z konstruktora

Co jeszcze?

Karty, przyciski, formularze zwrotne, wideo z YouTube, wtyczki do sieci społecznościowych, kalendarz, tabele, formy płatności, kod HTML. I jeszcze 20 dodatkowych elementów, z których można zrobić własną stronę tak, jak chcesz.

Dostępne elementy edytora

Nasz kreator “Szybki.Site” posiada kompletny zestaw narzędzi, aby szybko i łatwo założyć stronę internetową.